Kompiuteriniai ir telekomunikaciniai tinklai


Šiuolaikinis verslas bei kasdienis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be patikimų telefoninių bei kompiuterinių tinklų. Telekomunikacijos – viena iš dinamiškiausiai besivystančių technologijos šakų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Didėjant informacijos perdavimo greičiams bei apimtims – duomenų perdavimo tinklai tampa vis svarbesne šiandieninio verslo dalimi. Patikimas bei didelės greitaveikos kompiuterinis tinklas yra itin svarbus sėkmės faktorius kiekvienai šiandieninei įmonei. UAB „Saugos garantas“ pasiryžęs padėti Jūsų įmonei neatsilikti nuo šiuolaikinių technologijų, siūlydamas ypač platų paslaugų spektrą telekomunikacijų srityje. Nuo paprasto kompiuterinio tinklo įrengimo namuose iki pilno sprendimo, apjungiant įmones ar pastatus į vientisą telekomunikacinį tinklą. Įmonė diegia visų tipų ryšių tinklus – nuo paprastų varinių telefoninių iki didelės spartos optinių duomenų perdavimo tinklų. SAUGOS GARANTO diegiami telekomunikacijų tinklai yra ypač patikimi todėl, kad įmonė renkasi tik visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą. Sėkmingą darbą taip pat užtikrina aukštos kvalifikacijos techninio personalo komanda.

Mūsų įmonė taip pat gali atlikti bet kokių apsaugos sistemų, telekomunikacinių ar kompiuterinių tinklų priežiūrą. Kiekvienas klientas gali pasirinkti šiuos priežiūros sprendimus: planiniai techninio aptarnavimo darbai – specialistai tikrins kliento objekte įrengtą apsaugos sistemą reguliariai – pagal nustatytą techninių patikrinimų grafiką; Neplaniniai techninio aptarnavimo, remonto darbai – atliekami tik sugedus kliento objekte įrengtai apsaugos sistemai, profilaktinis sistemos patikrinimas nra vykdomas.

Šiuolaikinis požiūris į projektavimą, renovaciją ir pastatų statybą paskatino naujų idėjų atsiradimą informacijos perdavimo ir valdymo srityje. Struktūrinės kompiuterinių tinklų sistemos tapo šio metodo standartu. Žinoma, kad šis metodas leidžia plėsti ir modernizuoti, tačiau skirtingai nuo klasikinių, pavyzdžiui, kabelinių tinklų LAN, ji nereikalauja visiškai pakeisti ar tobulinti esamus tinklus, kaip buvo anksčiau. Tradiciniai kabeliniai tinklai visada yra susieti tik su tam tikro uždavinio sprendimu, tačiau struktūrinės kompiuterinės sistemos ideologija reiškia universalumą.

Šie tinklai taip pat išsiskiria savo pralaidumu ir universalumu, tuo tarpu įprastiniai vietiniai tinklai, sukurdavo tik tam tikrą dažnių juostos plotį. Šiandien duomenų perdavimo lygis sparčiai auga ir toks požiūris liko istorijoje. Šiuo metu optinių kabelių panaudojimas išsprendžia pralaidumo problemą ir padidina bendrą tinklo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Optinio kabelio naudojimas yra perspektyviausia kryptis ryšių srityje. Optinio kabelio pralaidumas yra žymiai didesnis, nei varinių, be to optiniai kabeliai, priešingai variniams, atsparūs elektromagnetiniams laukams. Optiniai tinklai gali perduoti signalą žymiai didesniu atstumu be didesnių signalo nuostolių. Nežiūrint į tai, kad ši technologija nors ir lieka pakankamai brangi, vis tik optinių komponentų kainos pastoviai mažėja, tuo tarpu varinių linijų galimybių didinimas artėja prie savo galimybių ribos ir reikalauja vis didesnių investicijų plečiant jų galimybes.

Telefono stotelės

Viena iš mūsų kompanijos paslaugų yra telefono tinklų ir telefono stotelių įrengimas Kokias galimybes gali suteikti Jums telefono stotelė? Šios stotelės dėka Jūsų darbuotojams jau nereikės bėgioti nuo telefono prie telefono, nereikės rinkti darbuotojų į pasitarimus (juos galima bus pravesti telefonu), laukiant svarbaus skambučio nėra būtinybės laukti jo šalia telefono, nes peradresavus skambutį Jus galės surasti bet kurioje darbovietės vietoje ir t.t. Telefono stotelė padės Jums taupyti darbo laiką. Telefono stotelės įrengimas tampa rentabilus ir pateisinantis kai įstaigoje yra bent dvi miesto linijos ir bent trys vidiniai abonentai.
Galimybės:
 • Vidinis ryšys – darbuotojai gali bendrauti tarpusavyje vidiniu telefono ryšiu, neužimant miesto linijos. Tokiu būdu taupomas laikas ieškant reikiamo žmogaus ir pinigai, kuriuos Jūs išleistumėte skambinant miesto linijomis.
 • Įeinančių skambučių paskirstymas gali būti rankinis (per sekretorę) arba automatinis.
 • Dieninis ir naktinis darbo režimai – tai skirtingi darbo variantai priklausomai nuo paros laiko ir savaitės dienos (po darbo dienos visi skambučiai gali būti nukreiti į faksą, o prasidėjus darbo dienai vėl automatiškai grįžti į įprastą darbo režimą).
 • Skambučio laukimo režimas.
 • Skambučio peradresavimas bet kokiam vidiniam abonentui.
 • Konferencinis ryšys.
 • Domofono galimybės leidžia integruoti į telefono tinklą įeigos kontrolę.
 • Tarpmiestinių ar tarptautinių skambučių apribojimas .
 • „Tylos“ režimas – galimybė laikinai uždrausti įeinančius skambučius.
 • Automatiškas fakso nukreipimas – telefono stotis gali atskirti „faksinį“ skambutį ir nukreipti jį į fakso aparatą.
 • Mokamų skambučių apribojimas – tai galimybė uždrausti nesankcionuotus mokamus telefono skambučius.
 • ir daug kitų galimybių

IP telefonija

Pastaruoju metu telefono stotelių telekomunikaciniai tinklai įrenginėjami vis rečiau. Vis labiau populiaresnėmis tampa IP telefonijos sistemos, kurios yra integruotos į internetą ir turi didesnes plėtimosi galimybes, gali perduoti ne tik garsą bet ir vaizdą.Šių sistemų privalumas – paprastesnė priežiūra ir valdymas. Ši sistema padeda stipriai sutaupyti įmonėms, kurios turi daug padalinių ir dažnai skambina už Lietuvos ribų.