Praėjimo kontrolės sistemos


Praėjimo kontrolės įrengimas įmonėje leidžia saugiau ir patogiai kontroliuoti kas ir kada patenka į vydu ar išeina iš pastato ar patalpos. Tai patogiau negu naudoti raktais. Yra net galimybė duoti asmenims laikiną leidimą užeiti. Bet, ko gero, svarbiausia yra galimybė turėti labai naudingą informaciją apie tai, kas ir kada praeina per patalpų duris.

Galbūt Jūsų pavaldiniai skundžiasi, kad nėra pakankamai laiko atlikti savo pareigas darbo metu. Pabandykite apskaičiuoti, kiek laiko darbuotojai praleidžia darbe. Darbo drausmė kenčia ne tik dėl vėlavimo, o taip pat dėl reguliaraus rūkymo, kavos pertraukėlių ar ištemptos pietų pertraukos. Geriausias būdas atstatyti drausmę darbo vietoje – įgyvendinti laiko registravimo sistemą. Ši sistema fiksuoja visus darbuotojo judėjimus įmonėje ir veda darbo laiko apskaitą , praleistą bendrovėje ir už jos ribų. Atvykdamas į darbovietę kiekvienas darbuotojas naudojasi asmens identifikavimo kortele ir apskaitos sistema užfiksuoja atvykimo ir išvykimo laiką. Tai padeda didinti darbo laiko efektyvumą ir kontroliuoti darbuotoją nustatant jam atitinkamą darbo užmokestį, supaprastina apskaitą ir planavimą. .

Labai pravartu darbo laiko apskaitą susieti kartu su įeigos kontrolės sistema. Tai leis ne tik atsižvelgti į faktinį personalo praleistą laiką, bet ir užkirsti kelią nepageidaujamiems lankytojams patekti į Jūsų įmonę. Beveik visos šiuolaikinės įeigos kontrolės sistemos gali būti naudojamos papildomai kontroliuoti darbuotojo laiką.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie įeigos kontrolės ir laiko apskaitos sistemas, prašome kreiptis į mus bet kuriuo Jums patogiu būdu. Mūsų vadybininkai Jums patars, padės apskaičiuoti ir nemokamai galės įvertinti montavimo sudėtingumą ir kaštus.