Vaizdo stebėjimo sistemos


Vaizdo stebėjimo sistemos leidžia stebėti jūsų objektus realiame laike arba peržiūrėti įrašus. Vaizdo kameros įrengiamos patalpų viduje  ir išorėje. Vaizdo stebėjimo informacija gali būti pasiekiama įvairiais kanalais, tame tarpe per mobilųjį ryšį. Vaizdas įrašomas vėlesnei peržiūrai. Mūsų kompanijos specialistų pagalba galėsite pasirinkti Jums tinkančią vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemą. 

Vaizdo stebėjimas parduotuvėse, prekybos ir laisvalaikio centruose

Vaizdo stebėjimo sistemos sumontavimas parduotuvėse ir prekybos centruose leidžia sumažinti vagystes prekybos salėse, veiksmingai prižiūrėti darbuotojus ir didinti bendrą parduotuvės saugumą. Be to, moderniomis skaitmeninėmis vaizdo stebėjimo sistemomis būtų galima stebėti grynųjų pinigų operacijas .

Vaizdo stebėjimas bankuose ir kazino

Šioje srityje skaitmeninis vaizdo stebėjimas arba IP vaizdo stebėjimo sistemos yra svarbus elementas užtikrinant saugumą. Stebėti ir kontroliuoti klientų ir darbuotojų elgesį, kontroliuoti lošimo stalus, bankomatus, įėjimus į patalpas, ir t.t. Šios skaitmeninės vaizdo stebėjimo sistemos gali būti integruotos su apsaugos sistema ir priešgaisrine signalizacija. Paprastai šiose institucijose yra naudojami labiausiai rinkoje technologiškai pažangūs ir brangūs produktai .

Vaizdo stebėjimo sistemos mieste

Šios sistemos yra skirtos didinti visuomenės saugumą ir teisėsaugą, kovoti su terorizmo pavojumi, didinti teisėsaugos veiksmingumą ir efektyvumą teikiant savalaikę informaciją apie situaciją mieste. Vaizdo stebėjimas mieste leidžia žmonėms jaustis saugiau kai jie yra viešosiose erdvėse.

Vaizdo stebėjimas biure, gamybinėse patalpose, sandėliuose, parkavimo aikštelėse

Stebėti darbo eigą ir didinti darbuotojų efektyvumą dažniausiai įrengiamos paprastos sistemos su pigiomis vaizdo stebėjimo kameromis ir nuotoliniu stebėjimu per internetą. Jūs galite stebėti savo buveinę iš bet kurios vietos pasaulyje. Tai sumažina nesąžiningo elgesio galimybę, skatina dirbti efektyviau.

Tobulėjant kompiuterinei technikai ir didėjant interneto pralaidumui vis labiau populiaresnėmis tampa skaitmeninės IP video kameros. Jos turi didesnes galimybes stebėti, atkurti ir perduoti įvairiais tinklais vaizdą. Šias vaizdo kameras Jūs galite stebėti ne tik kompiuterio monitoriuje, bet ir mobiliajame telefone, bei jas pilnai valdyti, t.y. pasukti kamerą ar pritraukti vaizdą. Esant išplėtotam interneto paplitimui jas galima pastatyti bet kurioje vietoje ir stebėti jų vaizdą nuotoliniu būdu.