Priešgaisrinė signalizacija


Daugeliui patalpų ar pastatų tipų gaisro signalizacija ir gesinimas yra privalomas įstatymiškai. Gaisro signalizacija privaloma apsaugoti visas patalpų kategorijas išskyrus laiptines, patalpas, susijusias su dideliu vandens panaudojimu (vonios ir dušo patalpos, tualetai ir pan.). Priešgaisrinės signalizacijos sistemos, kilus gaisrui, gali valdyti kitas inžinerines sistemas: dūmų šalinimą, priešgaisrinius vartus, ventiliaciją, paduoti vandenį į gesinimo sistemas. Privatiems namams galima pasiūlyti ir pigesnius variantus sumontuojant autonominius gaisro jutiklius. Montuojant gaisro signalizaciją naudojama tokių gamintojų produkcija kaip Bentel, System Sensor, Paradox, DSC, Concept, Fire Ray ir pan.

Mūsų kompanija taip pat užsiima vandens, dujų, miltelinio ir aerozolinio gesinimo sistemų, montavimu, projektavimu ir priežiūra.
Vandens gesinimo sistemos yra sprinklerinės ir drenčerinės. Jomis galima apsaugoti požeminius parkingus daugiaaukščius garažus, gyvenamąsias, administracines ir gamybines patalpas, prekybos centrus.Tam tikslui naudojamos įvairių gamintojų gaisro gesinimo sistemos: Grinnell, Viking, Chang Der Fire Protection, Firematic.
Dujų, miltelinio ir aerozolio gesinimo sistemomis apsaugomos tokios patalpos, kuriose sukaupta įvairi technika, kuriai gesinimas vandeniu būtų pražūtingas – serverinės, archyvai ir pan. Naudojamos tokios gesinimo dujomis sistemos kaip Novec 1230.

 

Ir atminkite – apsaugoti patalpas nuo gaisro yra žymiai paprasčiau ir pigiau, nei jas gesinti