Fizinė apsauga


Objektų, jame esančių turto bei žmonių saugumo užtikrinimas

Saugomi įvairiausios paskirties objektai – gamyklos, sandėliai, administraciniai pastatai ir kitokio pobūdžio privačios, valstybinės, komercinės ar gamybinės patalpos bei teritorijos. Apsauga vykdoma visa para įrengtos signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemų pagalba.

Apsaugą vykdo

Apsaugos darbuotojai, palaikantys nuolatinį radijo ryšį su centriniu stebėjimo pultu ir reguliariai informuojantys jį apie situaciją saugomame objekte. Apsaugos darbuotojai naudojasi specialiomis, įstatymo nustatytomis ir su klientu suderintomis, saugos priemonėmis.

Visi apsaugos darbuotojai paruošti pagal specialią, vyriausybės patvirtintą apsaugos darbuotojų programą, turintys oficialų leidimą tarnybiniam šaunamajam ginklui ir savigynai.

Centrinis stebėjimo pultas, budintis 24 valandas per parą, palaikantis nuolatinį ryšį su objekte fizinę apsaugą vykdančiais saugos darbuotojais, pavojaus atveju operatyviai siunčiantis į saugomą objektą greitojo reagavimo grupę bei koordinuojantis veiksmus įvykio metu.

Greitojo reagavimo grupė, operatyviai vykstanti į saugomus objektus, iš kurių centriniame stebėjimo pulte buvo gautas pavojaus signalas.